نسخه جدید به زودی رونمایی می شود...

دانلود رایگان رنک مث پرو نال Rank Math Pro Nullدانلود رایگان رنک مث پرو نال Rank Math Pro Null

دانلود رایگان رنک مث پرو نال Rank Math Pro Null نسخه 2.0.3 بدون ویروس یا باج افزار مخرب برای شما عزیزان به صورت رایگان قرار داده شده است و دائما این صفحه با توجه به تغییرات و انتشار نسخه جدید آن به روز رسانی می شود.

افزونه وردپرس رنک مث پرو rank math pro به جهت ارتقای سئو وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما و همچنین دستیاری خوبی برای ارائه قابلیت ها و راهنمایی های مختلف در ابعاد مختلف که شما را در رسیدن به رتبه های بالاتر نتایج گوگل بسیار کمک می کند.

درباره رنک مث پرو

قبلا و در پستی جداگانه به صورت کامل به اینکه رنک مث چیست پرداخته ایم ( افزونه رنک مث ( Rank Math ) قدرتمندترین افزونه سئو وردپرس ) اما طبق وعده ای که قبلا توسعه دهندگان رنک مث داده بودند مبنی بر انتشار نسخه غیر رایگان Rank Math با عنوان رنک مث پرو ( Rank Math Pro ) که هم اکنون این افزونه در دسترس است و می توانید همیشه از همین صفحه نسخه نهایی این افزونه را دریافت نمایید.

افزونه Rank Math Pro ( رنک مث پرو ) در دو نسخه پرو و رنک مث بیزنس منتشر شده است که تفاوت آن ها در میزان کیوردز هایی است که از آن ها می توانید استفاده نمایید و از لحاظ امکانات با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند.

مقایسه و تفاوت رنک مث رایگان با رنک مث پرو

رنک مث پرو ( رنک مث حرفه ای ) تفاوت های زیادی با رنک مث نسخه رایگان دارد که می توانید در تصویر زیر آن را مشاهده نمایید و همانطور که می بینید در تصویر زیر تفاوت های بسیار زیادی میان رنک مث نسخه Pro نال شده و رنک مث رایگان وجود دارد و از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره داشت :

  • نسخه حرفه ای تر از داشبورد گوگل آنالیز در داخل تنظیمات رنک مث
  • استفاده از گوگل ترند Google Trend
  • تعریف اسکیما schema اختصاصی
  • نقشه سایت با قابلیت های بیشتر
  • قابلیت لوکال سئو چند مکانه
  • پشتیبانی حرفه ای تر از سئو ووکامرس
  • پشتیبانی از Google AdSense
  • کپشن اتوماتیک برای تصاویر
  • و ده ها قابلیت دیگر
رنک مث پرو rank math pro null
رنک مث پرو

مقایسه رنک مث پرو با رنک مث رایگان

تفاوت های بسیار زیادی میان Rank Math Pro و نسخه ایگان آن وجود دارد طوری که در بالا ذکر شد اما نسخه رایگان آن نیز برای شما می توان مفید باشد و چنانچه قابلیت های شخصی سازی بیشتری نیاز دارید می توانید این نسخه را نصب نمایید.

حتما باید نسخه Rank Math Pro را نصب کنیم ؟

خیر ضروری نیست و نسخه رایگان رنک مث تمامی نیاز های شما را براورده خواهد کرد اما اگر به شخصی سازی های بیشتری نیاز دارید و کمی هم تسلط به سئو و نکات آن دارید می توانید برای استفاده از قابلیت های شخصی سازی آن رنک مث پرو را نصب و از آن استفاده نمایید.

دانلود رایگان افزونه رنک مث پرو

به جهت دریافت افزونه رنک مث رایگان و رنک مث پرو ( Rank Math Pro ) که به صورت رنک مث پرو نال شده منتشر می شود را یکجا از این صفحه دانلود نمایید چرا که برای اینکه تمامی بخش های آن فعال و کار کند می بایست هر دو افزونه را به شکلی که در این صفحه هست نصب و فعال نمایید.

دانلود رنک مث پرو نال شده Rank Math Pro Null نسخه 2.0.3

اگر به پست های مرتبط با سئو علاقه مند هستید بهتر است تا پست های زیر را نیز دنبال کنید که می تواند خیلی در این حوزه به شما عزیزان کمک نماید تا در رسیدن به اهداف شما در معرفی شدن بیشتر یا فروش بیشتر بسیار کمک نماید :